• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Гурткова робота в школі

Гурткова робота в школі

з/п Гурток Керівник
1 Квітникарі – оранжувальники Толмачова Н.І.
2 Читці декламатори Прасова М.В.
3 Загальна фізична підготовка Столяренко О.В.
4 Природознавство для дошкільників Немашкало А.М.
5 Чарівний пензлик Сівохіна Н.В.
6 Умілі руки Носач Г.В.

Список членів гуртка «Чарівний пензлик»

1. Гасанов Тимур

2. Жигилій Анна

3. Комаров Ярослав

4. Лозенко Ростислав

5. Повпо Сніжана

6. Пархоменко Аліна

7. Пипа Михайло

8. Тридуб Лілія

9. Ширінова Аліна

10. Алексейчук Софія

11. Вірченко Дарія

12. Лугова Дарія

13. Лугова Софія

14. Пантєлєєв Владислав

15. Пилипенко Кирило

16. Степанець Анна

17. Толмачов Дмитро

18. Харченко Єгор

19. Лозенко Максим

20. Усламін Тимур

21. Синицина Анастасія

22. Столяренко Дмитро

23. Мирошниченко Владислава

Список членів гуртка «Умілі руки»

1. Алексейчук Аліна

2. Бережний Владислав

3. Бородінчик Тетяна

4. Лук'янчиков Ярослав

5. Криволапова Валерія

6. Савчук Ілья

7. Тітова Ганна

8. Ярошенко Марія

9. Добряк Юлія

10. Сасько Вікторія

11. Олійник Кіра

12. Тесленко Ілля

13. Шпак Дмитро

14. Добряк Ярослав

15. Горячкіна Олександра

16. Мудра Людмила

17. Столяренко Андрій

18. Онішору Сергій

19. Пархоменко Сергій

20. Леле Марія

21. Пархоменко Лідія

Список членів гуртка «Читці-декламатори»

1. Печнік Марина

2. Алексейчук Ганна

3. Лозенко Вікторія

4. Волох Антон

5. Повпо Микита

6. Леле Софія

7. Клювак Олександр

8. Лихтей Руслана

9. Коротецька Наталія

10. Лугова Яна

11. Повпо Олександра

12. Тесленко Олена

13. Мудра Дар'я

14. Кичатий Олександр

15. Горячкін Данило

16. Біда Оксана

17. Камратова Анна

18. Лубенський Максим

19. Тридуб Ірина

20. Олійник Олена

21. Педан Ольга

22. Сердюк Анастасія

Список членів гуртка «Загальна фізична підготовка»

1. Мудрий Павло

2. Любченко Микола

3. Ширінов Максим

4. Чечеленко Назар

5. Лубенський Максим

6. Носач Віктор

7. Ігонькін Данило

8. Рубан Андрій

9. Сівохіна Дарія

10. Мудрак Едуард

11. Селістров Володимир

12. Луговий Артем

13. Волох Антон

14. П'яниш Валерія

15. Степанець Оксана

16. Следь Катерина

17. Селях Максим

18. Харченко Максим

19. Шпак Дар'я

20. Горячкіна Олександра

21. Тесленко Ілля

22. Шпак Дмитро

23. Столяренко Андрій

24. Добряк Ярослав

25. Лозенко Максим

Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.